DANIŞMANLIK

Fason Üretim Danışmanlık Hizmetleri

Takviye edici gıda üretim projelerinizde; üretimin gerçekleştirilmesinden ürünlerin piyasaya sunulmasına kadar olan tüm süreçlerde, teknik alt yapı ve deneyimli kadromuz ile stratejik çözüm ortağınız olalım. Kutu/ambalaj tasarımlarından ürünün nihai satış aşamasına kadar olan süreçlerin tüm basamaklarını kapsayan hizmetlerimiz ile zamanınız ve personel ihtiyacınızdan tasarruf yapmanıza imkan veririz.

  • Takviye edici gıda, fason üretimi planlayan firmalara üretim yerinin sağlanması
  • Kutu/ambalaj tasarımı
  • Takviye edici gıda başvuru ve onay süreçlerinin yürütülmesi
  • Mevcut satış kanalımız üzerinde ürünlerin ara/nihai tüketiciye ulaştırılması
  • Üretimi yapılan ürünlerin depolanması ve sevkiyatı
  • Ürün araştırma sürecinden ürünün iç ve/veya dış piyasaya sunulmasına kadar geçen tüm basamaklara yönelik prosedürlerin yönetilmesi

Takviye edici gıda alanında sunduğumuz diğer hizmetlerle firmanız için gerekli tüm danışmanlık desteği.

Takviye edici gıda fason üretimi alanında farklı ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçerek destek alabilir, ihtiyaçlarınıza yönelik teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Takviye Edici Gıda Nedir ?

Takviye edici gıda normal beslenmeyi takviye etmek amacıyla; vitamin, mineral, protein, karbonhidrat, lif, yağ asidi, amino asit gibi besin ögelerinin veya bunların dışında besleyici veya fizyolojik etkileri bulunan bitki, bitkisel ve hayvansal kaynaklı maddeler, biyoaktif maddeler ve benzeri maddelerin konsantre veya ekstraktlarının tek başına veya karışımlarının kapsül, tablet, pastil, tek kullanımlık toz paket, sıvı ampul, damlalıklı şişe ve diğer benzeri sıvı veya toz formlarda hazırlanarak günlük alım dozu belirlenmiş ürünleri ifade eder. Takviye edici gıdalar, ithalatçısının ve/veya üreticisinin ve/veya işleyicisinin kendi satış yerinde, piyasaya arz ettiği gıda işletmelerinde veya bu işletmelerin toptan satış depolarında veya gıda işletmecisi tarafından beyan edilen alan adı ve URL adres veya adreslerinde veya gıda işletmecisi ile sözleşme yapılan doğrudan satıcı tarafından satışa sunulmak zorundadır.

Takviye edici gıda fason üretimi alanında ihtiyaçlarınız için uzman ekibimizle iletişime geçerek destek alabilir,ihtiyaçlarınıza yönelik teklif talebinde bulunabilirsiniz.